5 קבוצות פייסבוק מומלצות לכל בעלת עסק

5 קבוצות פייסבוק מומלצות לעצמאית

והפעם קבוצות פייסבוק מומלצות לעצמאית.

את כבר יודעת שהדרך הטובה ביותר לקדם את העסק שלך ואת המותג שאת, בפייסבוק, היא באמצעות עבודה בקבוצות. אבל, עבודה בקבוצות היא לא "להדביק פרסום וללכת..".

עבודה בקבוצות היא עבודת מינגלינג וחשיפה. ככל שיחשפו לשם שלך יותר, כך יגלו עניין בך ובעסק שלך ולכן עליך להיות פעילה. מה משמעות "להיות פעילה"? להגיב, להתעניין, להעלות דיונים, לעורר עניין, לעקוב אחר בעלי עסק אחרים ולהיות מעורה ומעורבת בנעשה בקבוצה.

וכדי שלא תבזבזי את זמנך לריק – הכנתי לך רשימה של 5 קבוצות פייסבוק מומלצות לדיונים, התייעצויות וקידום העסק שלך בפייסבוק.

קבוצות פייסבוק מומלצות לעצמאית – לקידום העסק שלה בפייסבוק

קבוצת פייסבוק מספר 1: הבית של העצמאיות.

קבוצה בת למעלה מ- 7700 חברות. שימי לב, בקבוצה זו יש יום פרסום – יחיד – ביום ראשון. כל העוברת על הכלל המרכזי הזה, תוסר ותחסם מהקבוצה. מנהלת הקבוצה – יפעת מנחם. להצטרפות לקבוצת הבית של העצמאיות לחצי כאן.

קבוצת פייסבוק מספר 2: שיח נשי.

למעלה מ 8700 נשים הצטרפו לקבוצה זו. שימי לב, בקבוצה זו יום הפרסום הוא חמישי! מנהלת הקבוצה יפעת ברכה. להצטרפות לקבוצת שיח נשי לחצי כאן.

קבוצת פייסבוק מספר 3: דתיות עסקיות מדברות.

קרוב ל- 9500 חברות בקבוצה. זו קבוצה פעילה מאד, ולא – לא רק לנשות המגזר. כל בעלות העסקים באשר הן מוזמנות להשתתף בדיונים. מנהלות הקבוצה: יסכה אופנהיים, חמדה מלכה מנחם, יעל שטיינברגר, רחל קשת, חלי יעקבס וירט ומיכל גלר. להצטרפות לקבוצת דתיות עסקיות מדברות לחצי כאן.

קבוצת פייסבוק מס' 4: קבוצת פרויקט עסקית | קידום יזמות נשית.

מעל 7300 חברות בקבוצה. הקבוצה פועלת בחסות עמותת "פרויקט עסקית". שימי לב, יום שלישי הינו יום הפרסום בקבוצה והוא מותנה במענה על מטלה שבועית. מנהלות הקבוצה" מורן אלויה, טל אידלמן ובלה שחר הילל. להצטרפות לקבוצת פרויקט עסקית לחצי כאן.

קבוצת פייסבוק מס' 5: עצמאיות יצירתיות.

למעלה מ- 10,000 חברות בקבוצה. אולי שמעת בעבר את השם אמ"א שפ"ע – זה היה שמה המקורי של הקבוצה בשנה האחרונה שינתה שמה ומכוונת ליצירתיות. מנהלות הקבוצה: טל מזור ומרי קרסין טיטו. להצטרפות לקבוצת עצמאיות יצירתיות לחצי כאן.

 

שרון

שרון פל –סטודיו לבניית אתרים

האם כבר יש לך אתר? פרטים לבניית אתר משלך

רוצה לקרוא על 5 הקבוצות המומלצות לשעות הפנאי? לחצי כאן

 

מה דעתך על המאמר?
אשמח לתגובות :-) כאן למטה ⇓

לפוסט הזה יש 5 תגובות

 1. עדנה בריל

  מהממת❤

  1. sharonFehl

   תודה עדנה!

 2. רחלי אלון

  הי שרון. באת לי בדיוק בזמן עם הפוסט הזה. בדיוק אתמול העליתי פוסט שלי עם שאלה מהן הקבוצות המומלצות לעצמאיות. גם את וגם אחרות המלצתן על הבית של העצמאיות, אבל חיפוש קבוצה כזו לא מעלה דבר בפייסבוק וגם הקישור ששמת מוביל לעמוד ריק. האם ייתכן שהקבוצה נסגרה?

  1. sharonFehl

   איזה יופי רחלי! הצליח לי 🙂
   הסיבה שאת לא מצליחה להיכנס לקישור ו/או למצוא את שם הקבוצה בחיפוש בפייסבוק היא… שאת חסומה. כן. אני מצטערת – אבל נחסמת על ידי מנהלת הקבוצה.
   ייתכן והפרת את אחד מכללי הקבוצה ולכן נחסמת.
   נסי לפנות אליה באופן אישי, ולדבר על ליבה.

 3. ety

  תודה על הרשימה, אבל היה קל יותר אם כל כותרת קבוצת פייסבוק היתה קישור ישיר לקבוצה…

כתיבת תגובה

הגיע הזמן שלעסק שלך
גם יהיה אתר?

בואו נדבר